Biznes Mixer vol.13 Poznaj możliwości Microsoft 365 i rozwiń swoją firmę

Już 22 lutego o godzinie 18:00 na funpage’u Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości kolejny Biznes Mixer, podczas którego nasza gościni – Marta Czapik czyli Legalna Marta opowie o Office 365 oraz o technologii Microsoft, która pomoże uczestnikom szkolenia rozwinąć swój biznes.

Office 365 nie jest tylko dla dużych, nie jest tylko dla korporacji. Również małe firmy, jednoosobowe działalności gospodarcze czy freelancerzy są w stanie skorzystać z Office 365 już dzisiaj i rozwinąć swój biznes.

Aby dołączyć do wydarzenia pobierz swój bezpłatny bilet na: https://app.evenea.pl/event/biznes-mixer-vol13/

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!


Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Spotkajmy się online! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie.

BIO:
Legalna Marta czyli Marta Czapik – Partner Microsoft, właścicielka marki Legalna Marta, współtwórca kursu online Office 365 Ninja, twórca kursu online Microsoft 365 dla Prawników.

Miłośniczka biegów górskich i sportów ekstremalnych.

Marta od 7 lat współpracuje z firmą Microsoft. Na co dzień edukuje pracowników biurowych w zakresie korzystania z najnowszej technologii i doradza, jakie rozwiązanie wybrać w przypadku planowanych zmian w infrastrukturze IT. Usprawnia komunikację w firmach z wykorzystaniem możliwości Office 365. Często nazywana jest tłumaczem z języka IT na polski, ponieważ codziennie dzieli się wiedzą w przyjazny sposób na LinkedIn oraz YouTube – bez języka technicznego i sprzedażowego.

https://www.facebook.com/legalnamarta/
https://www.youtube.com/channel/UCf_u6JOJMN0gYR5uTs4zdlQ

DARMOWE BILETY: https://app.evenea.pl/event/biznes-mixer-vol13/

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.