Historia DIP

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości powstał z myślą o przedsiębiorcach. Jest to miejsce aktywnie wspierające osoby przedsiębiorcze z Dąbrowy Górniczej i regionu Zagłębia Dąbrowskiego. Misją DIP jest zapewnianie kompleksowego wsparcia zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem, jak i właścicieli firm.

Oprócz możliwości skorzystania z konsultacji biznesowych, prawnych i księgowych, kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy ma także wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji z innymi przedsiębiorcami. W ten sposób powstaje cała społeczność ludzi o podobnych zainteresowaniach i motywacjach, gotowych do współpracy w przyjaznej atmosferze. W DIP tworzymy właśnie taką przestrzeń. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub myślisz o założeniu swojego biznesu, koniecznie do nas zajrzyj, by otrzymać wsparcie, dzięki któremu właściwie pokierujesz swoją firmą! Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jest współfinansowany ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Pakiet Młodego Przedsiębiorcy

 

Pakiet Młodego Przedsiębiorcy

Kompleksowe wsparcie w pierwszych latach prowadzenia firmy

 

Jeśli Twoja firma działa na rynku krócej niż 5 lat lub zastanawiasz się dopiero nad otwarciem własnego biznesu, to jesteś w dobrym miejscu. Pakiet Młodego Przedsiębiorcy (PMP) daje dostęp do różnorodnych form wsparcia, które zwiększą Twoje szanse na osiągnięcie biznesowego sukcesu. Obniżą również ryzyko oraz koszty związane z prowadzeniem firmy. Dołączenie do pakietu jest całkowicie bezpłatne, a umożliwia korzystanie z wielu darmowych usług oraz ulg i zniżek niedostępnych nigdzie indziej.

 

Karta Młodego Przedsiębiorcy

Umożliwia ona korzystanie z wielu różnych usług dedykowanych przedsiębiorcom, na preferencyjnych warunkach. Partnerów tego programu rabatowego dobieramy bardzo uważnie więc możesz mieć pewność, że są to usługi wysokiej jakości. Z karty tej mogą korzystać przedsiębiorcy, których firmy działają na rynku nie dłużej niż 5 lat.

 

Program Liderzy dla Przyszłości

Celem programu jest tworzenie przestrzeni, w której doświadczeni liderzy biznesu i specjaliści z różnych dziedzin mogą udzielić wsparcia, przekazać wiedzę i zainspirować młode firmy z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości oraz uczniów dąbrowskich szkół ponadpodstawowych

DIP w liczbach

1995

Liczba godzin

przepracowana przez naszych doradców podczas bezpłatnych konsultacji

>14 tysięcy

Liczba osób

które skorzystały z pomocy DIP

89

Liczba szkoleń

przeprowadzonych przez DIP

38

Liczba lokali handlowo - usługowych

powstałych w ramach programu Lokal na Start

Kadra

Mateusz Maik

Dyrektor DIP

Katarzyna Pawłowska

Manager DIP

Michał Kucharski

Dyrektor DIP ds. wiedzy

Magda Ociepka-Maik

Projektant graficzny DIP

Nasi partnerzy