Uroczyste otwarcie nowej przestrzeni Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Prezydent Dąbrowy Górniczej – Marcin Bazylak oraz Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na otwarcie nowej siedziby DIP! 14 marca Inkubator będzie otwarty dla wszystkich, którzy chcą przekonać się jak rozwija się przedsiębiorczość w naszym mieście! 

 

 

Oficjalne otwarcie

O godzinie 10:00 w siedzibie Inkubatora odbędzie się briefing prasowy, a o godzinie 11:00 nastąpi oficjalne otwarcie. Będziemy na nim gościć prezydenta miasta – Pana Marcina Bazylaka, a także pana Janusza Michałka – Prezesa Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.  oraz Pana Mateusza Rykałę – Wiceprezesa, Członka Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

 

Bezpłatne doradztwo w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

 

 

Od godziny 13:00 do 17:00 zaplanowaliśmy cykl bezpłatnych doradztw z ekspertami na żywo w DIP.

 

Pełen harmonogram: 

14.03 godz. 13:00 – 15:00 Doradztwo biznesowe – Michał
14.03 godz. 14:00 – 15:00 Doradztwo prawne Błażej
14.03 godz. 16:00 – 17:00 Doradztwo BHP Marta
14.03 godz. 13:00 – 15:00 Doradztwo z zakresu pozyskiwania dotacji na rozwój Natalia
14.03 godz. 15:00 – 17:00 Doradztwo z zakresu optymalnej organizacji procesu Bogna
14.03 godz. 15:00 – 17:00 Doradztwo marketingowe Mateusz

 

 

Już dziś zapisz się na bezpłatne doradztwo w DIP: https://app.evenea.pl/event/doradztwowdip/ 

Networking podstawą biznesu

W Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, między godziną 12:00 a 13:00, zaplanowaliśmy czas na spotkanie networkingowe.

To niezmiennie jeden z najważniejszych elementów naszej działalności, który uznajemy za niezwykle wartościowy dla wszystkich przedsiębiorców, zarówno tych obecnych, jak i przyszłych.

Networking to dla nas nie tylko forma spędzania czasu, ale przede wszystkim źródło cennych relacji. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach, pełnych szybkich zmian i dynamicznego rozwoju, budowanie relacji biznesowych jest kluczowym elementem sukcesu każdego przedsiębiorcy. Dlatego też, nasze spotkania networkingowe stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz poszerzenia swojej sieci biznesowej.

BiznesMixer vol. 24 SOLOprzedsiębiorca. Marka osobista i sieci kontaktów. Jacek Uroda – właściciel JACO.PRO

W ramach otwarcia nowej siedziby serdecznie zapraszamy na wydarzenie z cyklu BiznesMixer.  To już 24 odsłona tego spotkania organizowana w DIP!

14 marca o godzinie 18:00 spotkamy się w nowej siedzibie DIP, ul. Kolejowa 3 (budynek dworca PKP), aby porozmawiać o biznesie.

W ramach wydarzenia uczestnicy otrzymają pakiet 10 wniosków przydatnych do rozwoju przedsiębiorcy w erze cyfrowej. Zobaczą praktyczne narzędzia i zasady digital marketingu, personal brandingu, networkingu oraz wsparcia AI. Dowiedzą się jak przetrwać w natłoku informacji oraz nowych technologii. Nie tylko poznają tajniki budowy silnej marki osobistej online, ale także odkryją, jak efektywnie budować relacje biznesowe w świecie offline.

Kto będzie naszym prelegentem?

Jacek Uroda – pasjonat nowych technologii w marketingu, właściciel firmy JACO.PRO, Business Development Director w agencji interaktywnej Nord Digital. Specjalizuje się w e-marketingu, handlu elektronicznym oraz social mediach. Wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie budowania strategii online, wdrażania narzędzi e-marketingowych oraz rozwiązań e-commerce. Autor e-booka dla przedsiębiorczych www.Strategia Digital.pl. Mentor programu AIP dla startupów oraz programów edukacyjnych dla młodzieży. Ponadto od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, warsztaty strategiczne dla firm oraz zajęcia dydaktyczne na uczelniach wyższych. W 2023 Laureat Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego w kategorii „Mikroprzedsiębiorca”

BiznesMixer jest spotkaniem nie tylko szkoleniowym, ale także networkingowym! Druga część spotkania to jak zawsze nawiązywanie relacji! 

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, a bilety znajdziecie tutaj: https://app.evenea.pl/event/biznesmixervol24/ 

 

Gdzie? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3 Dąbrowa Górnica (budynek dworca PKP)

Kiedy? 14 marca 2024 r. (czwartek)

Godzina? 18:00 

Bilety? https://app.evenea.pl/event/biznesmixervol24/ 

 

Mamy nadzieję, że cały dzień, który zaplanowaliśmy dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców spełni Wasze oczekiwania!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zapisz się na nasz newsletter!