10 grzechów przedsiębiorców w marketingu. Szkolenie w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

29 lutego zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych przedsiębiorców na szkolenie z zakresu marketingu: 10 grzechów przedsiębiorców w marketingu. Poprowadzi je dla Was Mateusz Maik z Agencji Kreatywnej Mom Studio. 

 

 

Podczas szkolenia uczestnicy poznają najczęściej popełniane przez przedsiębiorców błędy marketingowe, które mogą wpływać na niewłaściwy rozwój ich działalności. Zrozumienie i unikanie tych „grzechów” pozwoli na zwiększenie efektywności strategii marketingowych oraz osiągnięcie lepszych rezultatów.

 

Oto niektóre zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie szkolenia:

  • Istotność strategii oraz odpowiedniego planu działania
  • Jak zdefiniować swojego docelowego klienta?
  • Problematyka związana z komunikacją marketingową

 

Szkolenie skierowane jest zarówno do osób rozpoczynających działalność, jak i dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności marketingowe.

Zapewniamy rzetelną i fachową wiedzę, którą będzie można zastosować w praktyce biznesowej.

 

Kim jest nasz prowadzący?

Mateusz Maik to doświadczony trener biznesu, mentor i przedsiębiorca. Przez niemal 10 lat współtworzył największą sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości w tej części Europy. Od ponad 10 lat wprowadza innowacyjne rozwiązania wspierające kadry managerskie oraz rozwija programy wsparcia dla młodych przedsiębiorców.
W ramach swojej działalności pomógł rozwinąć się ponad 800 firmom, przygotowując najlepsze projekty do spotkań z inwestorami i funduszami inwestycyjnymi.

Jest współtwórcą podcastu „Przedsiębiorcy z Wyboru” oraz współzałożycielem Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Jest także współwłaścicielem agencji kreatywnej Mom Studio, która specjalizuje się w kreowaniu identyfikacji wizualnych, opracowywaniu strategii marketingowo-sprzedażowych i pomocy w ich wdrażaniu dla polskich i zagranicznych marek. Misją jego spółki jest skuteczne komunikowanie firm z konsumentami, koncentrując się na korzyściach dla obu stron.

 

Chcesz uniknąć błędów w marketingu? Nie może Cię zabraknąć na tym szkoleniu!

Kiedy? 29 lutego, CZWARTEK

Godzina? 17:00 – 19:00

Gdzie? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza

Bilety? https://app.evenea.pl/event/szkolenie10grzechow/

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zapisz się na nasz newsletter!