5 narzędzi, które pozwolą Ci zarządzać projektami – poradnik Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Jesteś przedsiębiorcą więc wiesz, ile zadań spada na Ciebie każdego dnia. Jeśli dopiero planujesz nim być – już teraz mówimy – troszkę zadań przed Tobą. Ogarniasz promocję, reklamę, zamówienia, kontakt z klientem i wiele, wiele innych obszarów. Nawet jeżeli masz zespół wiesz, ile czasu potrzebne jest na rozdysponowanie zadań. Ułatw sobie tę pracę! Poznaj 5 narzędzi, które pozwolą Ci zarządzać projektami.

 

 

1. Pakiet Google – narzędzia, które pozwolą Ci zarządzać projektami

Pakiet Google: jest w nim wszystko – kalendarz, który możesz współdzielić, skrzynka mailowa, komunikator, narzędzia do organizacji spotkań online, do tworzenia ankiet i wiele, wiele innych – wszystko bezpłatnie!

https://about.google/products/

 

2. Trello – narzędzia, które pozwolą Ci zarządzać projektami

Trello – narzędzie, które opiera się na tablicach zawierających listy zadań. Listy te pozwalają tworzyć karty (zadania), które w prosty sposób można sortować, przenosić oraz łączyć. Aplikacja umożliwia dodawanie opisów i komentarzy do każdego zadania, co jest wyjątkowo przydatne jeśli tablicę dzielimy ze swoimi współpracownikami

https://trello.com/pl

 

3. Asana – narzędzia, które pozwolą Ci zarządzać projektami

Asana – kolejne kapitalne narzędzie, w którym możemy rozpisać zarówno plan dnia jak i długoterminowe projekty. Podobnie jak w przypadku Trello, istnieje możliwość tworzenia zespołów do poszczególnych projektów. Delegując zadania, możemy indywidualne informować o przydzielonych pracach lub udostępnić wszystkim jeden wspólny harmonogram.

https://asana.com/pl

 

4. Notion – narzędzia, które pozwolą Ci zarządzać projektami

Notion – w aplikacji możesz stworzyć listę rzeczy do zrobienia, kalendarz, ładować linki, wklejać zdjęcia i co najważniejsze – personalizować ją jak chcemy. Jest to jedna wielka baza danych
Zobacz jakie możliwości daje Ci ta aplikacja

https://www.notion.so/

 

5. Slack -narzędzia, które pozwolą Ci zarządzać projektami

Slack – ostatnia, ale wcale nie gorsza propozycja. Slack to komunikator internetowy przeznaczony do wymiany informacji w zespole. Narzędzie pozwala na rozmowy w kanałach tematycznych, czatach oraz wymianę plików.

https://slack.com/

 

Korzystasz już z któregoś z tych narzędzi?
Daj znać w komentarzu jeśli możesz coś jeszcze polecić!