ArcelorMittal sponsorem budki akustycznej Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

W czwartek, 14 marca przed południem oficjalnie otwarta została nowa siedziba Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Inkubator znajduje się w całkowicie zmodernizowanym i wyremontowanym budynku dworca kolejowego w centrum Dąbrowy Górniczej, który mieści się przy ul. Kolejowej 3.

 

Inkubator, który funkcjonuje od 2018 roku,  zaprasza wszystkich, nie tylko początkujących w świecie biznesu. Aktywnie wspiera przedsiębiorców regionu Zagłębia Dąbrowskiego. Na miejscu można skorzystać z konsultacji biznesowych, prawnych, księgowych i wielu innych. Nasz inkubator to miejsce wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami, organizowane są tu szkoleń, warsztaty, spotkania networkingowe, spotkania z ekspertami. Na chwilę obecną z DIP współpracuje 11 doradców.

 

W DIP dostępna jest przestrzeń coworkingowa, ale także miejsce do spotkań z klientami czy sala do organizacji szkoleń. Sala konferencyjna pomieści 12 osób, a w wielofunkcyjnym pomieszczeniu do organizacji wydarzeń zebrać może się 50 osób.

 

Dzięki wsparciu partnera i sponsora Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – firmy ArcelorMittal Poland, coworkerzy zyskali kolejną przestrzeń do pracy indywidualnej i spotkań. Jest to nowoczesna budka akustyczna.

 

Budki akustyczne to specjalnie zaprojektowane i wyizolowane przestrzenie, które mają na celu poprawę komfortu akustycznego w różnych środowiskach pracy. Te kompaktowe, zamknięte pomieszczenia pozwalają na skupienie się na zadaniach, zapewniając prywatność i ochronę przed hałasem zewnętrznym.

 

Jak dla mnie to kolejna świetna inicjatywa w inkubatorze. W mojej pracy projektowej, aby poznać dobrze klientów, muszę ,,wejść z butami’’ w ich życie i poruszyć czasami kwestie dość delikatne. Miejsce, gdzie można w odosobnieniu porozmawiać o sprawach prywatnych jest strzałem w 10. Czasami musimy porozmawiać także o kwestiach stricte biznesowych – face to face, a to nie zawsze są tematy, które chcemy poruszać wśród innych coworkerów – od teraz mamy świetne rozwiązanie i kolejną przestrzeń, która odpowiada na potrzeby użytkowników inkubatora

– mówi Mateusz Orkisz, coworker, właściciel studia projektowego Archizone

 

ArcelorMittal Poland aktywnie wspiera tym działaniem obecnych i przyszłych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej. Dzięki zaangażowaniu firmy będą oni mogli w DIP – w komfortowych warunkach, w cichym, klimatyzowanym miejscu przeprowadzać rozmowy z klientami czy partnerami biznesowymi – zarówno na żywo, jak i online.

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Dołącz do newslettera! Na samym dole naszej strony głównej znajdziesz formularz zapisu!