BiznesChillout już w najbliższy czwartek!

Już w najbliższy czwartek, 17 lutego zapraszamy na pierwszy w tym roku BiznesChillout. Tym razem jeszcze w formule online, ale już niebawem startujemy z wydarzeniami na żywo! Śledźcie nasze social media!

 

 

 

Do wyjątkowej rozmowy zaprosiliśmy dąbrowską przedsiębiorczynię, Jagodę Strzelecką, właścicielkę Blueberry Cakery – Pracowni Słodkiej Kreacji.

Jagoda w rozmowie z Michałem Kucharskim opowie skąd wziął się pomysł na biznes, czy i jak pandemia wpłynęła na jej firmę, tak mocno związaną z branżą weselną.

 

Jagoda Strzelecka – Od 2018 tworzy markę Blueberry Cakery, zajmującą się kreacją artystycznych słodkości i oryginalnych tortów. Jest inżynierem, technologiem żywności z artystyczną duszą, przez co każdy aspekt swojej dotychczasowej kariery zawodowej łączy i wykorzystuję w swojej cukierni. Razem z zespołem działa intensywnie w branży ślubnej na Śląsku i nie tylko. „Spełniamy marzenia o magicznych, słodkich aranżacjach w czasie wyjątkowego dnia w życiu każdej pary młodej. Stworzona przez mnie cukiernia opiera się na połączeniu nowoczesnego cukiernictwa z silnym backgroundem vintage i z poszanowaniem tradycji” – mówi Jagoda.

Rozmowę poprowadzi:

Michał Kucharski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”. Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców podczas prowadzenia takich spotkań, jak Biznes Mixer czy Biznes Chillout. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców.

 

 

Ze względu na panującą pandemię rozmowa zostanie przeprowadzone w formule online. Po zapisaniu się na wydarzenie otrzymacie  link do spotkania na platformie ZOOM. Przed spotkaniem wyślemy smsa z przypomnieniem o wydarzeniu – prosimy o prawidłowe uzupełnienie  danych w formularzu zapisu. Prosimy również o punktualne przybycie na wydarzenie.

 

Zapraszamy to rezerwowania bezpłatnych biletów.

Znajdziecie je na stronie https://app.evenea.pl/event/bizneschilloutblueberry/

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!