BiznesChillout vol.18

Marzec czyli czas na chillout! Nie byle jaki, bo to BiznesChillout vol. 18!

Już w najbliższą środę, 16 marca o godzinie 18.00 na funpage’u Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości spotkamy się z Agatą Borkiewicz – Cielicą – przedsiębiorczynią, laureatką II edycji programu Lokal na start w Dąbrowie Górniczej.

Od początku swojej drogi zawodowej Agata związana jest z rynkiem obrotu wierzytelnościami. Od 2015 roku prezes zarządu spółki Lexorius, zajmującej się pośrednictwem finansowym.

Od 2019 prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą Pracownia Agaty. Autorka marek Pracownia Agaty, Eko Box, Pan Qbek. Jej firma działa w branży kreatywnej zajmuje się rękodziełem, produkcją pudełek i opakowań na wymiar oraz sublimacją ceramiki. Swoją ofertę kieruje głównie do rękodzielników i małych firm. Cechą charakterystyczną firmy jest możliwość zamawiania małych nakładów i w 100 % spersonalizowanych wymiarach. Agata od 2021 roku jest prezeską zarządu spółki ICC – prężnie rozwijającego się call center. Prywatnie mama dwóch córek, fanka sportów motorowych, projektowania graficznego i programowania.

Agata opowie o swoich doświadczeniach z konkursem, o tym jak rozwinął się jej biznes i jak radzi sobie podczas trwającej pandemii.

Spotkanie odbędzie się w formie transmisji live z możliwością zadawania pytań na żywo!

PS. Kto kojarzy ideę spotkań w ramach Biznes Chillout wie, że zawsze mamy luźną atmosferę, spotykamy się w ciekawej restauracji na terenie DG oraz częstujemy się przekąskami i napojami.
Z powodu aktualnych obostrzeń nie mamy możliwości zorganizowania tej imprezy w takiej formie. Zachęcamy zatem do wsparcia dąbrowskich restauratorów i skorzystanie z ich oferty z dowozem, aby w przyjemnych okolicznościach porozmawiać o biznesie.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie live streamu!
Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, prowadzone w formie live streamu. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Nasze spotkania mają formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo

Zapiszcie koniecznie w kalendarzach:

Kiedy? 16 marca 2021 r.

O której godzinie? 18.00

Gdzie? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości