BiznesChillout vol. 25 z Adamem Mrozowiczem

14 grudnia, w czwartek, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na kolejny BiznesChillout. 

Do wyjątkowej rozmowy zaprosiliśmy dąbrowianina, podróżnika i żeglarza – Adama Mrozowicza.

 

 

Sam mówi o sobie:

Dąbrowianin i powsinoga od urodzenia. W 8 klasie podstawówki wyjechał na harcerski biwak i dotąd nie wrócił 🙂 Od tego czasu przemierzał Polskę z lilijką na czapce, z młotkiem w trakcie studiów geologicznych oraz mikrofonem i toną rekwizytów jako członek kabaretu DNO. Od 21 lat odkrywa świat jako podróżnik i żeglarz, wcielając się w rolę kapitana albo przewodnika.

 

Rozmowę poprowadzi:

Michał Kucharski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”. Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców podczas prowadzenia takich spotkań, jak Biznes Mixer czy Biznes Chillout. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców.

 

Druga część spotkania, to networking. Całość utrzymana jest w lekkiej atmosferze. Nie zapomnij zabrać ze sobą wizytówek.

Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej na ulicy Kościuszki 3/101.

 

Gotowi na przygodę humorem pisaną?

Nie czekaj! Już dziś pobierz bezpłatny bilet na nasze wydarzenie. Ilość miejsc jest ograniczona!

14.12 BiznesChillout vol. 25 z Adamem Mrozowiczem – 5. urodziny DIPu

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!