BiznesChillout vol. 19 z Agnieszką Kozłowską – Kreo przestrzeń dla edukacji

Za nami kolejny BiznesChillout. Do wyjątkowej rozmowy zaprosiliśmy dąbrowską przedsiębiorczynię, Agnieszkę Kozłowską, właścicielkę firmy Kreo przestrzeń dla edukacji.

 

 

Spotkaliśmy się w kawiarni MAG Caffe w Dąbrowie Górniczej i mieliśmy okazję poznać Agnieszkę trochę bliżej 🙂

Agnieszka Kozłowska – rozpoczęła działalność w 2015 roku pod szyldem ,,Bystrzak”, a od 2019 działa już jako ,,Kreo przestrzeń dla edukacji” na terenie miasta Dąbrowa Górnicza.Jej działalność skupia się na kilku obszarach:

Po pierwsze, zajęcia edukacyjne i ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Po drugie, obszar kreatywny, który wprowadza do przestrzeni artystycznego ducha, dedykowany zarówno dzieciom jak ich rodzicom.

Po trzecie, zapewnienie opiekę podczas ferii zimowych i wakacji – organizacja wypoczynku w mieście, kolonii wyjazdowe oraz tzw Lato na Jurze – aktywne odkrywanie Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Po czwarte, niezmiennie od początku działalności Kreo organizuje twórcze urodziny dla dzieci, wydarzenia i animacje.

Spotkanie możemy uznać za bardzo udane. Aga opowiedziała nam o początkach tworzenia swojej firmy, o dylematach jakie dotykają każdego przedsiębiorcę, a także o planach na przyszłość.

Podczas drugiej części spotkania przedsiębiorcy mieli okazję wymienić się kontaktami. Było bardzo przyjemnie i inspirująco.

Dziękujemy Kasi Lewandowskiej za zdjęcia!

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!