III urodziny Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

05 sierpnia 2021 roku Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości obchodził hucznie swoje III urodziny. Impreza miała miejsce na terenie Fabryki Pełnej Życia.

Tak, sami w to nie wierzymy, ale to już 3 lata razem. Razem z Wami: przedsiębiorcami, trenerami, doradcami, coworkerami, założycielami i wszystkimi dobrymi duszami, które wspierają DIP.

Jest nam niezmiernie miło, że chcecie z nami od trzech lat tworzyć środowisko biznesowe, przedsiębiorcze, które tak silnie wspiera się i sprawia, że Dąbrowa Górnicza to idealne miejsce do założenia własnej firmy.

Uroczystość rozpoczęła się od życzeń, które złożył Inkubatorowi Przewodnicząca Rady Miejskiej – Pani Agnieszka Pasternak, Naczelnik Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów – Pani Ewa Fudali – Bondel oraz Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza – Pan Marcin Bazylak.

Od trzech lat dzięki wsparciu Miasta Dąbrowa Górnicza możecie korzystać z bezpłatnych konsultacji marketingowych, biznesowych, księgowych czy prawnych. Znacie liczbę godzin, jaką w przeciągu 3 lat nasi doradcy przepracowali w DIP? Już odpowiadamy: 633! Dużo, prawda?

A może wiecie ile osób w ostatnich 3 latach skorzystało z pomocy DIP (online/offline)? Ponad 10 tysięcy!

A domyślacie się ile szkoleń przeprowadził w tym czasie Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości? 49!

Tych i wielu innych informacji o naszej działalności można było się dowiedzieć podczas pierwszego, urodzinowego quizu z wiedzy na temat Inkubatora.

Ale quiz to nie jedyna atrakcja jaka czekała na gości. Swoja wiedzą podzielił się Bartek Ziemiański z firmy Sharebee. Podczas swojej prezentacji przekonywał słuchaczy, że marka pracownika to także ich marka – dlaczego warto i jak praktycznie wdrożyć Employee Advocacy.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się także wystąpienie Mariusza Wojciechowskiego – sommeliera z ogromna wiedzą na temat wina. Doświadczenie nabywał pracując na Cyprze, w Grecji, a także w Irlandii. Ukończył WSET London Wine & Spirit Educational Trust na poziomie advanced. Regularnie prowadzi on szkolenia oraz degustacje.

Po prezentacji Mariusza nastąpił czas na networking, wspomnienia z początków działalności Inkubatora oraz zdjęcia z fotobudki, które pozostaną świetną pamiątka naszej uroczystości.

Tych, którzy nie mogli z nami być zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia: https://fb.watch/7g_MICtgfh/