Kwiecień w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Nowy miesiąc – nowe wydarzenia! Sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Was w kwietniu w DIP! Będą spotkania z naszymi partnerami, szkolenia, spotkania networkingowe, coś dla coworkerów i oczywiście jak co miesiąc – bezpłatne doradztwa!

 

 

Zapraszamy na kwietniowe wydarzenia!

Jak zawsze – kalendarze w dłoń i wpisujemy co nas czeka w tym miesiącu!

Przede wszystkim w kwietniu w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości znajdziecie doradztwo najlepszych specjalistów z dziedziny księgowości, biznesu, prawa, marketingu, a także z zakresu pozyskiwania dotacji na START, pozyskiwania dotacji na rozwój, optymalnej organizacji procesu, copywritingu i BHP. W zeszłym miesiącu wprowadziliśmy dwa nowe doradztwa, cieszące się dużą popularnością:  doradztwo Instagram dla biznesu oraz Pozyskiwanie klientów przez www!

 

 

Aby zarezerwować indywidualne doradztwo wejdź na naszą stronę: https://inkubator-dabrowa.pl/harmonogram-doradztwa/ i wybierz dogodny termin.

 

A jakie wydarzenia czekają na Was w kwietniu w DIP?

Będzie dużo wiedzy, ale też spotkań! Chcemy żebyście czuli, że w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości znajdziecie nie tylko odpowiedź na nurtujące Was pytania, ale także wartościowe relacje!

17.04 Spotkanie z Powiatowym Urzędem Pracy

17 kwietnia o godzinie 16:00 zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej, podczas którego porozmawiamy na temat aktualnych możliwości uzyskania dofinansowania na start.  To już 3 spotkanie informacyjne z tej serii w naszej siedzibie!

Skierowane jest ono do osób, które ubiegają się lub planują ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Myślisz o swojej firmie? Chcesz skorzystać z dofinansowania w PUP? Nie może Cię zabraknąć! II nabór wniosków już w czerwcu!

Wydarzenie nie jest biletowane – zapraszamy do siedziby Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, budynek dworca PKP w Dąbrowie Górniczej, ul. Kolejowa 3
Kiedy? 17 kwietnia
Godzina? 16:00 – 17:00

18.04 Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych: Oczyść się na wiosnę. Zbilansowana dieta dla kobiet – Prowadząca: Joanna Wardenga

 

18 kwietnia, w czwartek, zapraszamy wszystkie Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i z Zagłębia na kolejne spotkanie w ramach Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych!

Tym razem zapraszamy na spotkanie dedykowane zdrowej diecie! „Oczyść się na wiosnę. Zbilansowana dieta dla kobiet.”

Spotkanie kierowane jest do kobiet w każdej grupie wiekowej.

Jeżeli masz problem z zaburzeniami odżywienia, w tym problem ze zbilansowaniem diety, wypracowaniem zdrowego nawyku żywieniowego lub nauczeniem się dbać o siebie – to spotkanie jest dla Ciebie!

Czujesz, że ostatnio masz mniejszą ilość energii? Chcesz zmniejszyć problemy zdrowotne? Chcesz mieć poczucie, że dbasz o swój organizm od środka? Nie może Cię zabraknąć!

Bezpłatne bilety znajdziesz na stronie: https://app.evenea.pl/event/zkpkwiecien2024/ 

 

Kim jest prowadząca spotkanie?

Joanna Wardenga – Dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, aromaterapeutka. Jest aktywną uczestniczką wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu żywienia człowieka, żywienia w sporcie, żywienia w chorobach cywilizacyjnych. Aktualnie sama szkoli kolejnych ekspertów i pasjonatów prawidłowego odżywiania się. Organizuje spotkania dot. zdrowego stylu życia dla osób mających problemy z nieprawidłową masą ciała, złymi nawykami żywieniowymi czy nieefektywnym odchudzaniem.

Nasze spotkania Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych to jak zawsze także networking czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. Zabierzcie ze sobą wizytówki!

Współpraca i wzajemne wsparcie kobiet w biznesie jest kluczem do sukcesu, dlatego to wydarzenie jest doskonałą okazją, by poznać inne przedsiębiorcze kobiety i zbudować wartościowe relacje.

Nie zwlekaj i dołącz do nas na spotkaniu Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych. 

Tym razem spotykamy się w restauracji Bucket’s Story, Al. Piłsudskiego 21a Dąbrowa Górnicza

 

23.04 Szkolenie ” Jak znaleźć proces w firmie” Prowadząca Bogna Kaczmarczyk

 

23 kwietnia Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie: Jak znaleźć proces w firmie. Poprowadzi je dla Was Bogna Kaczmarczyk – nasza doradczyni. 

Według Słownika Języka Polskiego PWN: proces to przebieg następujących po sobie i powiązanych przyczynowo określonych zmian.

Na szkoleniu „JAK ZNALEŹĆ PROCES W SWOJEJ FIRMIE?” dowiesz się:

  • po co Ci proces, skoro wiesz czym zajmuje się Twoja firma
  • czym jest procesowe patrzenie na rzeczywistość
  • co daje zobrazowanie procesowe działania firmy
  • jak szukać procesu – co brać pod uwagę i w jakiej kolejności
  • jakie są konsekwencje identyfikacji procesu w firmie.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich przedsiębiorców bez względu na branżę działalności i jej wielkość.

Kim jest nasza prowadząca?

Bogna Kaczmarczyk  – Specjalista ds. procesów, inżynier produkcji, właściciel firmy Optimyst. Doświadczenie zdobywane w małych i średnich firmach, wykorzystuje do świeżego spojrzenia na proces jako całość. Swobodnie porusza się po różnych branżach. Za proces uznaje całość – od pierwszego kontaktu z klientem, przez proces produkcyjny czy usługowy, aż po wystawienie faktury. Metody i rozwiązania selekcjonuje tak, aby były jak najlepiej dopasowane do problemów i możliwości firmy. Porządkuje komunikację i cykl zachodzący w całym przedsiębiorstwie. Organizuje, systematyzuje i standaryzuje przepływ m.in. informacji, środków, zadań i zasobów. Znajduje czas, którego brakuje szefom. Harmonizuje współpracę pracowników, klientów i podwykonawców. Przygotowuje firmę na skuteczne działanie zarówno w okresach spokoju jak i sztormów czy kryzysów. Podnosi jakość nie usztywniając kontroli. Porządkuje sposób działania przedsiębiorstw.

Kiedy? 23 kwietnia, WTOREK

Godzina? 17:00 – 19:00

Gdzie? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

Bezpłatne bilety znajdziesz tutaj: https://app.evenea.pl/event/szkolenieproceswfirmie/

 

25.04 Mastermind z Mateuszem Maikiem

Grupa Mastermind to możliwość na rozwijania swojej wiedzy i doświadczenia, przy jednoczesnym dążeniu do osiągnięcia indywidualnych celów. Dzięki temu spotkaniu masz okazję wymienić się swoimi pomysłami, spostrzeżeniami i problemami z innymi przedsiębiorcami.

Wejdź na stronę: https://mastermind.inkubator-dabrowa.pl/ i poznaj szczegóły!

 

25.04 Wieczór filmowy w DIP – otwarte spotkanie w coworkingu

 

 

25 kwietnia, w czwartek zapraszamy do coworkingu w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości na wieczór filmowy.

Chcemy, aby nasi coworkerzy oderwali się na moment od pracy, a Ci, którzy jeszcze u nas nie byli mieli okazję zobaczyć jak działamy!

Wspólnie wybraliście film: Dylemat społeczny (The Social Dilemma).

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy pobrać bezpłatny bilet:

https://app.evenea.pl/event/wieczorfilmowywdip/

 

Jak widać w kwietniu działamy na pełnych obrotach!

 

O wszystkich wydarzeniach będziemy informować Was na bieżąco na naszych kanałach social media. Zachęcamy również do zapisania się na nasz newsletter.

Masz pytania?

Dzwoń: 785 656 419 lub pisz: biuro@inkubator-dabrowa.pl

Wszystkie wydarzenia organizowane w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości są współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.