Listopad w DIP

Listopad w Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości był gorącym miesiącem! Nie nudziliśmy się oj nie!

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy Punkt Konsultacyjny dla Przedsiębiorców, przeprowadziliśmy 6 Praktycznych Lekcji Przedsiębiorczości – zarówno w szkołach, jak i online.

Byliśmy współorganizatorem konkursu na Model Biznesowy dla Dąbrowy, a podczas Gali Finałowej konkursu gościliśmy na scenie PKZ Jakuba Augusta z firmy TENKA.

Przeprowadziliśmy Debatę Kobiet Przedsiębiorczych, podczas której do działania motywowała nas Irena Augustyn Marka z Duszą.

Pod koniec miesiąca zorganizowaliśmy także praktyczne warsztaty dla nauczycieli przedsiębiorczości, pobudzające ich kreatywność.

Zorganizowaliśmy także konkurs Lokal na start, którego wyniki będziemy poznawać już w grudniu. Dużo się działo! Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność podczas naszych wydarzeń!

Listopad to także wiele godzin spędzonych na rozmowach z Wami na temat Waszych pomysłów biznesowych, podczas konsultacji prawnych, księgowych czy marketingowych.

Jest nam niezmiernie miło, że darzycie nas zaufaniem i zachęcamy do śledzenia naszych kanałów social media, gdzie publikujemy wszystkie najważniejsze informacje!

Jesteśmy tu, aby Was wspierać w rozwoju Waszych biznesów!

Do zobaczenia w grudniu!