Mastermind w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

W lutym w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbyło się pierwsze spotkanie grupy Mastermind!

O tym, jak trudno jest samemu prowadzić biznes nie musimy Ci chyba mówić. Dziesiątki obszarów, którymi musisz się zająć, setki problemów, tysiące decyzji, które musisz sam_ podjąć. O spojrzeniu strategicznym i planowaniu wielu obszarów nie wspominając. Przy tym wszystkim trzeba wygospodarować czas na rozwój: swój i swojego biznesu.

Podczas licznych rozmów z przedsiębiorcami zauważyliśmy, że najbardziej doskwiera im (nam) brak możliwości przedyskutowania różnych rozwiązań, uzyskania spojrzenia z boku na codzienne problemy, zrobienia szybkiej burzy mózgów, wymiany doświadczeń.

Czym jest mastermind?

Mastermind to cykliczne spotkania w grupie osób, ukierunkowanych na realizację celu, w trakcie których wymieniają się oni swoją wiedzą i doświadczeniem, aby z jednej strony osiągnąć indywidualny cel, a z drugiej – pomóc osiągnąć go pozostałym osobom z grupy.

 

Uczestnicy grupy Mastermind w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości:

  • Poznali doświadczenia biznesowe przedsiębiorców z okolicy
  • Skonsultowali swoje pomysły biznesowe
  • Skorzystali ze wsparcia mentora biznesu – Mateusza Maika

 

Grupa będzie się spotykała raz w miesiącu, a przedsiębiorcy będą mieli możliwość dzielić się swoim wsparciem i doświadczeniem.

Ze względu na duże zainteresowanie planujemy otwarcie kolejnych grup Mastermind w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości!

O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszych mediach społecznościowych.

 

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!