Młodzieżowe Targi Pracy – oferta wakacyjna

Zbliżają się wakacje. Myślisz o tym, żeby w tym czasie podjąć pracę i zarobić na fajny wyjazd?  26 maja w Fabryce Pełnej Życia odbędą się Młodzieżowe Targi Pracy, gdzie będzie można znaleźć propozycje zatrudnienia. Pracodawcy, którzy mają oferty dla młodych – w tym także dla studentów i absolwentów – mogą kontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Pracodawcy mogą osobiście i bezpłatnie wziąć udział w Targach albo złożyć oferty, które zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy. W tej sprawie można kontaktować się pod numerem 786 863 324.

Targi odbędą się 26 maja, w Fabryce Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3), w godz.10-17. Wezmą w nich udział firmy i agencje pracy. Oprócz ofert dla młodzieży, znajdą się także propozycje zatrudnienia, praktyk oraz staży dla studentów i absolwentów. Do dyspozycji będą doradcy zawodowi, zaplanowano również warsztaty i wykłady.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości poprowadzi dwa spotkania zatytułowane:
Praca na etacie vs własna działalność gospodarcza. Fakty i mity.

Zatrudnienie młodzieży, czyli osób od 15 do 18 roku życia, odbywa się na specjalnych zasadach – dotyczą m.in. czasu pracy i zadań, które nieletni mogą wykonywać. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie zielonalinia.gov.pl

Organizatorami Młodzieżowych Targów Pracy są Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, Powiatowy Urząd Pracy, Młodzieżowe Centrum Kariery, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości i Zagłębiowska Izba Gospodarcza.