Przedłużony nabór w konkursie „MODEL BIZNESOWY DLA DĄBROWY”

Do 11 października przedłużono nabór do drugiej edycji konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Zachęcamy do zgłoszeń. Nagrody przewidziane dla laureatów konkursu pomogą im rozwinąć autorski biznes.

Konkurs to propozycja dla tych, którzy mają dobrze przemyślany pomysł na biznes i zaplanowane działania, jak wprowadzić go w życie. Jego celem jest rozwój przedsiębiorczości w mieście. Zgłaszać mogą się ci, którzy myślą o rozkręceniu działalności gospodarczej, a także osoby które prowadzą ją nie dłużej niż 5 lat. Pula nagród w konkursie wynosi 63 tys. zł

W pierwszej fazie konkursu należy przedstawić swój model biznesowy i przejść szkolenie online. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Zakwalifikowanych do drugiego etapu czeka warsztat z prezentacji, a finalnie prezentacja własnego modelu biznesowego przed jury i publicznością w Pałacu Kultury Zagłębia. Ta część, w której poznamy laureatów, odbędzie się 18 listopada.

Głównym organizatorem konkursu jest miasto Dąbrowa Górnicza, a partnerami i sponsorami Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., PKO Bank Polski S.A., Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej, agencja reklamowa MOM STUDIO Sp. z o.o., Centrum Kempingowe ALL FOR CAMP, JACO.PRO – broker nowych technologii i marketingu, Active Point, British School – Ogólnopolska Szkoła Językowa, Nemo – Wodny Świat Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o., UX WEB – agencja interaktywna i reklamowa, English Club – Klub Językowy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami!