Szkolenie z Pawłem Kłodą z promocji firmy poprzez wideo w social mediach – Social Media Start

W Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbyło się już 21 spotkanie Biznes Mixer: ,,Jak skutecznie promować swoją firmę poprzez wideo w social mediach?”, które poprowadził Paweł Kłoda z firmy Social Media Start.

 

 

Paweł Kłoda – dziennikarz, montażysta, właściciel firmy CollectiveMedia.pl, autor bloga rozmowydokawy.pl, współtwórca Social Media Start!

Przez kilkanaście lat był reporterem na wydarzeniach rangi krajowej, europejskiej i światowej.

Realizował materiały w takich krajach jak Turcja, Chiny, Albania, Kazachstan, Grecja, Malta, Francja czy Włochy.

Współpracował z klubami piłkarskimi, siatkarskimi, futsalowymi. Współtworzył materiały wideo na oficjalne FB wielu śląskich miast i instytucji kultury.

Obecnie jego firma Collectivemedia.pl tworzy kontent filmowy dla topowych marek w kraju i za granicą, a jej produkcje gościły m.in. w „Dzień Dobry TVN”, „Pytanie na Śniadanie”, czy „Teleekspressie”.

Od kilku lat pomaga firmom i markom osobistym skutecznie prezentować się w Sieci poprzez wideo. Swoim doświadczeniem dzieli się na szkoleniach i sesjach indywidualnych.

Warto wspomnieć fakt, że jedna z klientek Pawła – Sylwia Królikowska – zajęła niedawno II miejsce w Rankingu Linfluencers 2022 – Twórcy Wideo na LinkedIn!

 

 

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się:

1) Dlaczego treści wideo są coraz bardziej popularne?

2) Co firma może pokazać za pomocą wideo?

3) Jak ważny jest backstage?

4) Czym jest case study?

5) Jakim sprzętem nagrywać i z jakich programów do montażu korzystać?

6) Ile powinno trwać wideo?

7) Jak dobrać odpowiednią muzykę i dodatki?

 

 

Nie zabrakło również części warsztatowej!

Uczestnicy szkolenia mieli za zadanie nagrać krótki film, w którym przedstawiają swoją firmę, dzięki czemu otrzymali feedback i cenne wskazówki indywidualne od prowadzącego!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za tak liczną obecność i zapraszamy na kolejne szkolenia i spotkania networkingowe organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości!

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!