Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych Branżowo we wrześniu!

28 września, w czwartek, zapraszamy Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i Zagłębia na drugie spotkanie z cyklu Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych Branżowo!

 

 

Kiedy? 28 września, czwartek
Godzina? 17:00
Gdzie? Bucket’s Story, Aleja Józefa Piłsudskiego 21a, Dąbrowa Górnicza

Tym razem zapraszamy wszystkie kobiety działające w branży nieruchomości, dlatego jeśli prowadzisz swoją firmę w tej dziedzinie lub interesujesz się tym tematem, koniecznie do nas dołącz!
 
Zapraszamy również architektów, fotografów, projektantów wnętrz, czy firmy zajmujące się finansami.

Jeśli czujesz, że możesz współpracować z branżą nieruchomości, to to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Poznasz inne przedsiębiorczynie działające w Twojej branży. Dzięki temu będziesz mogła wymienić się kontaktami, zbudować nowe, wartościowe relacje z kobietami, które mogą wspierać Cię w Twoich biznesowych działaniach!

Nie zapomnij zabrać ze sobą swoich wizytówek!

Networking to must have dobrze rozwijającej się firmy, bo sukces w biznesie nie zawsze zależy wyłącznie od własnych zasobów i umiejętności 🙂

Aby zarezerwować bezpłatny bilet na spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie wejdź na stronę: https://app.evenea.pl/event/zkpwrzesien2023/

Nawiązuj kontakty!

Wyjdź przed szereg i zaprezentuj swój biznes innym przedsiębiorczym kobietom!

Daj się poznać i zauważyć!

 

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

 

Wszystkie wydarzenia organizowane w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości są współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.