Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie w marcu

Przedsiębiorcze Kobiety! Zapraszamy na pierwsze w 2023 roku spotkanie w ramach Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie!

 

 

Kiedy? 16 marca, czwartek
Godzina? 17:00
Gdzie? Coffee City, ul. Kościuszki 24

Nie ma znaczenia w jakiej branży działasz! Na naszych spotkaniach gościliśmy już właścicielki salonów beauty, prawniczki, specjalistki social media, trenerki biznesowe, właścicielki studia fitness i wiele, wiele innych!
 
Nawiązuj kontakty!
Wyjdź przed szereg i zaprezentuj swój biznes potencjalnym klientkom!
Daj się poznać i zauważyć!

Nasze spotkania „przy kawie” to jak zawsze networking czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. Zabierzcie ze sobą wizytówki!

Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco! Nie może Cię tam zabraknąć 😉

Aby zarezerwować bezpłatny bilet na spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie wejdź na stronę: https://app.evenea.pl/event/zkpmarzec2023/

Weź ze sobą wizytówki i przyjdź na spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych!

 

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

 

Wszystkie wydarzenia organizowane w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości są współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.