Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety ze Śląska i z Zagłębia na kolejne spotkanie z cyklu Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie!

 

 

 

Nasze spotkania „przy kawie” to jak zawsze networking czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. Zabierzcie ze sobą wizytówki!

Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco! Nie może Cię tam zabraknąć 😉

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

 

Aby zarezerwować bezpłatny bilet na spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie wejdź na stronę: https://app.evenea.pl/event/zkpkwiecien2022/

 

 

Wszystkie wydarzenia organizowane w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości są współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.