Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych w lipcu – trening na świeżym powietrzu!

28 lipca 2022, w czwartek zapraszamy wszystkie Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i z Zagłębia na kolejne spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych, tym razem w ruchu!

 

 

Trening z wykorzystaniem gum oporowych, a także wykład: ,,Co jeść po treningu” poprowadzą dziewczyny z Active Point – Agata Bilińska i Aleksandra Dzida. 

Podczas spotkania spróbujecie swoich sił przy wykorzystaniu gum HIP BAND, a także dowiecie się, jak prawidłowo odżywiać się po treningu i jak istotny jest to element.

Spotkanie jest podzielone na trzy części:

– Trening z gumami HIP BAND – ćwiczenia z gumami angażują mięśnie głębokie, poprawiają mobilność i zwiększają zakres ruchu. Gumy HIP BAND to taśmy materiałowe o oporze mocnym oraz bardzo mocnym stworzone do treningu dolnych części ciała.

– Wykład: ,,Co jeść po treningu?”

– Networking, czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy.

 

Kilka słów o prowadzących:

Aleksandra Dzida – trener medyczny, międzynarodowy instruktor fitness i les mils. Właściciel kameralnego studia Active Point i firmy Active MUM (są to zajęcia w kameralnych grupach dla mam po porodzie w towarzystwie swoich dzieci).

Agata Bilińska – mgr psychodietetyki, dietetyk kliniczny, instruktor fitness, współtwórca sprzętu treningowego Active Point.

 

Czym jest Active Point?:

Ola: Active Point to kameralne studio treningu i diety. Oprócz tradycyjnych aktywności takich jak trening personalny, dysponujemy innowacyjnym treningiem EMS, który pozwala osiągnąć wymarzone rezultaty po 20 minutach, ćwicząc 1 raz w tygodniu. Active Point to także akcesoria sportowe, które razem wypróbujemy na treningu z gumami HIP BAND który dla Was przygotowałyśmy.

Active Point jest dla osób, które chcą w świadomy sposób dbać o swoje zdrowie i wygląd.

 

Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco! Nie może Cię tam zabraknąć!

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

 

Zapraszamy to rezerwowania bezpłatnych biletów.

Znajdziecie je na stronie https://app.evenea.pl/event/zkpactivepoint/

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!