Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych zaprasza na warsztaty!

W poniedziałek, 21 lutego o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety ze Śląska i z Zagłębia do Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości! Przygotowaliśmy warsztaty w sam raz przed Tłustym Czwartkiem 😉

 

 

„Jak jeść zdrowo i nie zwariować czyli psychodietetyka dla każdego” Warsztaty z Aleksandrą Nakonieczny „Psychodietetyka Balansuj”

Podczas spotkania znajdziecie między innymi odpowiedzi na pytania:

– czy można schudnąć nie będąc na diecie?
– jak wesprzeć swoją odporność i zregenerować siły po chorobie?
– czy dokładne liczenie kalorii jest niezbędne do utrzymania prawidłowej wagi?
– co zrobić z glutenem, laktozą, mięsem i cukrem?

 

Aby jednak spojrzeć na to zagadnienie nieco szerzej, z uwzględnieniem psychologicznych mechanizmów zachowań, będzie także o pokusach, nawykach, samoakceptacji, myśleniu „wszystko albo nic” i szukaniu w tym wszystkim zdrowego balansu.

 

Szkolenie poprowadzi:

Aleksandra Nakonieczny – psycholożka i psychodietetyczka, właścicielka firmy BALANSUJ, zajmującej się konsultacjami w zakresie zdrowia psychicznego, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z jedzeniem.

Wieloletnie doświadczenie z klientami o różnych potrzebach i wymaganiach, zarówno w kraju, jak i za granicą, pozwoliło na wypracowanie wielowymiarowego wachlarzu metod i działań pozwalających na osiągnięcie długotrwałych efektów, a co najważniejsze, równowagi na wielu płaszczyznach życia.

Motto Oli to „Słuchajmy siebie i balansujmy zdrowo!”

 

Druga część spotkania to jak zawsze networking czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. Zabierzcie ze sobą wizytówki!

Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco! Nie może Cię tam zabraknąć 😉

 

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

 

Ze względu na środki ostrożności związane z pandemią podczas spotkania w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości obowiązują maseczki zasłaniające nos i usta oraz dezynfekcja rąk.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

 

Zapraszamy to rezerwowania bezpłatnych biletów.

Znajdziecie je na stronie https://app.evenea.pl/event/zkpbalansuj/ 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!