11.07 Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych: Od zmęczenia do lekkości i radości, czyli jak się nie wypalić prowadząc własny biznes

Dziś, 11 lipca 2024 roku, serdecznie zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety z Zagłębia na niezwykłe spotkanie w Restauracji Bucket Story, położonej przy Alei Józefa Piłsudskiego 21a w Dąbrowie Górniczej. Rozpoczynamy o godzinie 17:00.

Celem dzisiejszego wydarzenia jest zgłębienie tematu wypalenia zawodowego i sposobów na zapobieganie mu, co jest niezwykle istotne dla każdej kobiety prowadzącej własny biznes. Spotkanie poprowadzi Joanna Janas-Sajdak, doświadczona specjalistka, która nie tylko posiada wiedzę z zakresu psychologii i neurobiologii, ale także osobiste doświadczenie związane z wypaleniem zawodowym.

Joanna Janas-Sajdak jest autorką programu „Droga Ku Sobie”, który pomaga kobietom odzyskać radość, lekkość, poczucie sensu i spełnienia w życiu zawodowym. Jej misją jest promowanie zdrowych i efektywnych praktyk pracy oraz świadomego zarządzania sobą, aby unikać wypalenia i cieszyć się życiem zawodowym pełnym energii i pasji.

Podczas dzisiejszego spotkania uczestniczki dowiedzą się, jakie są główne przyczyny wypalenia zawodowego i jak można im zapobiegać. Joanna podzieli się sprawdzonymi metodami, które pomogą uczestniczkom zbudować bardziej przyjazne dla siebie środowisko pracy oraz efektywnie zarządzać stresem i emocjami.

Nie trać okazji na wzbogacenie swojej wiedzy i umiejętności! Mimo że spotkanie jest już dzisiaj, istnieje jeszcze możliwość dołączenia. Rejestracja jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisz się teraz, klikając tutaj: Rejestracja na wydarzenie

Nie czekaj! Dołącz do nas i poznaj inne przedsiębiorcze kobiety z Twojej okolicy. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!

Więcej informacji:

Dołącz także do naszej grupy na Facebooku, gdzie dzielimy się inspiracjami i wspieramy wzajemnie rozwój naszych firm: Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych

Do zobaczenia na spotkaniu!

📅 Data: Czwartek, 11 lipca godz 17:00
📍 Miejsce: Bucket’s Story

Masz pytania?

Dzwoń: 785 656 419 lub pisz: biuro@inkubator-dabrowa.pl

Wszystkie wydarzenia organizowane w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości są współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.